محل تبلیغات شما
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مکرون: امروز از  خواستم با ترامپ دیدار کند؛ امیدوارم بتوانیم طی هفته های آینده،‌ این دیدار را با حضور خودم ترتیب دهیم؛ نباید بیش از این وقت را تلف کرد /  با ترامپ به توافق رسیدیم که ایران باید به تعهدات هسته‌ای پایبند باشد /  از ظریف خواستم به فرانسه بیاید تا به طرح نقشه کاری برای پیشرفت در پرونده ایران برسیم

ماکرون در کنفرانس دو نفره با ترامپ گفت: با ترامپ به توافق رسیدیم که ایران باید به تعهدات هسته‌ای پایبند باشد. ایران نباید به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند و نباید ثبات منطقه را تهدید کند.

به گزارش انتخاب»؛ مکرون اضافه کرد: از ظریف خواستم به فرانسه بیاید تا به طرح نقشه کاری برای پیشرفت در پرونده ایران برسیم.

وی گفت: امروز در تماس تلفنی از رییس‌جمهوری ایران خواستم با دونالد ترامپ دیدار کند.

رئیس جمهور فرانسه افزود: فکر می‌کنم گفت‌وگوهای ما برای اطمینان از دست 
پیدا نکردن ایران به سلاح اتمی‌ موثر بوده است.

وی گفت: ما امیدواریم قوانین حکم‌فرما بر تجارت جهانی تغییر کند تا به هیچ‌ طرفی ظلم نشود. البته همه ما در این نشست به دلیل معضلات عمده در زمینه تجاری کمی عصبی بودیم.

مکرون گفت: من به گفتم اگر با ترامپ ملاقات کند به یک توافق میرسیم، بنابراین امیدوارم بتوانیم در هفته های اینده بین ترامپ و و خودم ملاقاتی داشته باشیم. در هفته های گذشته پیام های زیادی رد و بدل شده. می خواهم محتاط باشم ولی فکر کنم به راه حل مناسبی برسیم.

ترامپ در این کنفرانس گفت: ایران توان بسیار زیادی دارد و ما خواهان تغییر نظام در ایران نیستیم. ایران می تواند یک کشور بزرگ شود اما بدون تسلیحات هسته ای.

رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: اگر شرایط مناسب باشد من موافقم که با رییس‌جمهوری ایران دیدار کنم. مکرون به من گفته بود که چه کسی (ظریف) قرار است به اینجا ( نشست سران گروه هفت) بیاید. احساس مثبتی به ایران دارم. دوستان ایرانی زیادی در نیویورک دارم.

چرا عارف باید کاندیدای انتخابات مجلس شود؟

مراسم تشییع ومجلس شام غریبان مرحوم جعفراحمدپورسردفترمحترم دفترخانه 184تبریز [ تاریخ ارسال : 1398/07/24 ] مراسم تشییع ومجلس شام غریبان مرحوم جعفراحمدپورسردفترمحترم دفترخانه 184تبریز

تسلیت برانکو به هواداران پرسپولیس

ترامپ ,کند ,هسته‌ای ,فرانسه ,نباید ,نشست ,با ترامپ ,هفته های ,ایران باید ,به تعهدات ,به سلاح ,تعهدات هسته‌ای پایبند ,رییس‌جمهوری ایران دیدار ,باشد ایران نباید ,پرونده ایران برسیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

quepondgunsmus موضاعات دینی مذهبی writerreikab دانلود تکست آهنگ رپ و پاپ آموزشگاه علمی مهرسما فنون رزمی پایگاه اینترنتی رسالت و ولایت علوم ماورا پروفسور حمید پورسلیمانی پاریزی تولیدی لباس زنانه بیگ سایز